ÖNCE VATAN

 Genel Müdürlük / ANKARA   0312 472 62 48                                                                             Bayrakları Bayrak Yapan Üstündeki Kandır......                                                                                              Ana Sayfa | Bize Ulaşın      

Yarını Bugünden Yaşamaksa
Burdasınız > İndex > Kablosuz Akıllı Sensörler

KABLOSUZ AKILLI SENSÖRLER

Tüm sensör ailesine bağlı unsurlar tamamen kablosuz kontrol ve iletişime sahiptirler.  Gömülü Milli yazılımları ile her türlü güvenlik algoritmasında yardımcı unsur olarak faaliyet gösterirler.

 

MANYETİK ALAN SENSÖRÜ                                      MAS-SERİSİ

MAS- Serisi Kapasitif Manyetik Alan Sensörleri,  Kablosuz Milli Yazılım ile merkez kontrol unsurları ile haberleşme sağlayarak çevre güvenlik algoritmalarının yardımcı unsurlarıdır.          

Ayrıntılı bilgi talebi

   

RADYO FREKANS ANALİZ SENSÖRLERİ                       RF-SERİSİ

RF- Serisi Radyo Frekans Yayın Algılama Sensörleri , geniş arazi yapısında tehdit unsurlarının tüm haberleşme teknolojilerinin varlığını tespit ederek güvenlik ağı oluşturmaktadır.

Ayrıntılı bilgi talebi

   

SES ALGILAYICI SENSÖRLER                                     SS-SERİSİ

SS- Serisi Çevre Ses Analiz ve Algılayıcı sensörler ortam dinlemesi ve analiz projelerinde vaz geçizlmez unsurlardır.

Ayrıntılı bilgi talebi

   

ALAN GÖZ SENSÖRÜ   Kameralı                                    AGS-SERİSİ

AGS- Serisi Harekete duyarlı kontrol veya merkez uzaktan kontrol ile tehdit unsurlarının faaliyetlerini elektro optik olarak bize aktaran çok özel maksatlı güvenlik unsurudur.

 
Ayrıntılı bilgi talebi

   

ALAN AYDINLATMA  SENSÖRÜ                                   AAS-SERİSİ

AAS- Serisi sensörler gerek merkez kablosuz kontrol ile gerekse sensör alisinden gelen verilere göre paraşütlü aydınlatma unsurlarının çalışmasını sağlayıcı tasarıma sahip ikaz ve ihbar unsurudur.

Ayrıntılı bilgi talebi

...............................