ÖNCE VATAN

 Genel Müdürlük / ANKARA   0312 472 62 48                                                                             Bayrakları Bayrak Yapan Üstündeki Kandır......                                                                                              Ana Sayfa | Bize Ulaşın      

Yarını Bugünden Yaşamaksa

Burdasınız > İndex > Enerji Üretim Sistemleri
RÜZGAR TÜRBİNLERİ

 

ELEKTRONİK GYROSCOPE MK-48

Kablosuz Elektro Optik sistemler ve Termal Analiz unsurlarının, şehir şebekesinin bulunmadığı veya yüksek maliyetler oluşturduğu ortamlarda enerji ihtiyacını karşılamak üzere kullanılmaktadırlar. Düşük maliyetleri nedeniyle,  çok geniş bir yelpazede enerjisiz ortamlarda kullanılabilirliğini artırmaktadır.  Düşük rüzgar kapasitesi ile (+/- 0.2m/s) dahi enerji üretebilmektedir. 1 Kw güç ile oldukça yüksek enerji santrali oluşturmaktadır. Özel fren mekanizması ile yüksek rüzgar seviyelerinde zarar görmesi veya fazla şarj sorunlarını ortadan kaldırmaktadır. Solar enerji ile kullanılması mükemmel bir enerji üretim koordinasyonunu oluşturur.

  • 300 Watt
  • 1 Kw
  • 2 Kw 
Ayrıntılı bilgi talebi

 

 

PHOTOVOLTAİK  PANEL

 

SOLAR ENERJİ PANELLERİ (PHOTOVOLTAİK)

Kablosuz sistemlerin enerji ihtiyaçlarını temin hususunda ikinci ekonomik çözüm, Photovoltaik (Solar) paneller ile gerçekleştirilmektedir. Değişik güç üreten panel gurubları ile istenilen verimler oluşturulabilmektedir. Ancak tek başlarına kullanımları tavsiye edilmemektedir. Enerji ünitelerinin kesintisiz çalışabilmesi ilkesinden hareketle Rüzgar Türbinleri ile birlikte mükemmel bir çözüm ortağı oluşturmaktadır.

 

 

Ayrıntılı bilgi talebi